Kancelaria parafialna w czasie kolędy będzie czynna jak zwykle w poniedziałki i wtorki od godz. 16.00 - 17.00, we czwartki od godz. 10.00 - 12.00 i w soboty od godz. 8.00 - 9.00.
Koronka do Miłosierdzia Bożego i Adoracja we środę godz. 15.00 - 18.00 w kościele MB.
Spotkanie uczestników Kursu Alfa we środę o godz. 18.45.
Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) przypada w czwartek. Od tego roku został przywrócony dzień wolny od pracy. Msze św. w porządku niedzielnym. Na Mszy o godz. 12.00 akt oddania naszego Zakonu Sercu Jezusowemu i odnowienie przez braci profesji zakonnej. Taca z tej Uroczystości przeznaczona jest na misje katolickie. W tym dniu na wszystkich Mszach św. poświęcenie kredy i kadzidła, którymi naznaczymy odrzwia naszych domów. Kreda i kadzidło będą dostępne u ministrantów przed kościołem. Przypominamy, że w Uroczystość Objawienia Pańskiego jest obowiązek uczestnictwa we Mszy św. pod grzechem ciężkim.
Spotkanie opłatkowe III Zakonu w Uroczystość Trzech Króli o godz. 16.30.
W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Przed południem udamy się do chorych. Po południu ze względu na „kolędę” nie będzie spowiedzi dla dzieci i Mszy o godz. 16.30. Okazja do Sakramentu Pojednania w czasie rannych Mszy i o godz. 17.30 przed wieczorną Mszą św.
Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się kurs przedmałżeński w naszej parafii. Spotkanie w domu katechetycznym o godz. 14.00. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
Plan kolędy na najbliższy tydzień: NIEDZIELA 02.01. od godz. 15.00 Wołczyn ulice: Słowackiego 1, 1a, 1b, Dworcowa parzyste od 24 do końca i nieparzyste od 3 do 7 włącznie; PONIEDZIAŁEK 03.01 od godz. 16.00 Wołczyn ulice: Dworcowa nieparzyste od 9 do końca i parzyste od 2 do 20 włącznie, ul. Drzymały, Przemysłowa, Sienkiewicza, Kościuszki, Kołłątaja i Dzierżona; WTOREK 04.01 od godz. 16.00 Wołczyn ulice: Poznańska, Traugutta, Szymonowska, Polna, Jaśminowa, Różana, Kwiatów Polskich, Chabrów, Wrzosowa, Słonecznikowa, Krokusowa, Plac Partyzantów, Kościelna, Szpitalna, Krótka; ŚRODA 05.01 od godz. 16.00 Wołczyn ulice Opolska - cała i Fabryczna: CZWARTEK 06.01 nie ma kolędy; PIĄTEK 07.01 od godz. 16.00 Wołczyn ulice: Kluczborska – nieparzyste od 1 do 45 włącznie i parzyste od 2 do 32 włącznie; SOBOTA 08.01 od godz. 15.00 Wołczyn ulice: Kluczborska – parzyste od 34 do końca i nieparzyste od 47 do końca, Brzechwy, Sobótki, Przyjaciół, Dożynkowa, Stalmacha i ul. Leśna – numery 1, 3 i 5; NIEDZIELA 09.01 od godz. 15.00 Wołczyn ulice: Leśna – nieparzyste do końca i parzyste, Ligonia, Jadwigi, Rzeczna, Młyńska i Plac Wolności.
Gierałcice – Msza św. w Objawienie Pańskie 6 stycznia o godz. 8.30.
W Brzezinkach – Msza św. w Objawienie Pańskie 6 stycznia o godz. 11.30. Później do końca lutego nie będzie Mszy św. w tygodniu.
W Wąsicach – Msza św. w Objawienie Pańskie 6 stycznia o godz. 10.00. Później do końca lutego nie będzie Mszy św. w tygodniu.